Kolejna ciekawa podróż wędrujących skarpet

Skarpety to bardzo problematyczna część ubioru. Nie chodzi tutaj o funkcję, jaką pełnią, ale o fakt, że niezwykle często znikają w praniu. Skala problemu wzrasta w przypadku skarpet dziecięcych. Mały rozmiar sprawia, że idealnie zmieszczą się w każdym wgłębieniu. Odpowiedź na pytanie, co dzieje się ze wszystkimi znikającymi skarpetami ukryta jest w książkach Justyny Bednarek. “Sekretna historia ludz… skarpetek” to już piąta część niezwykle zabawnej i ciekawej serii o przygodach kolorowych uciekinierów. 

Niesamowita wyprawa do muzeum

Niektórym wydaje się, że wizyty w muzeum są mało interesujące, tymczasem zupełnie nie jest to prawda! Zwiedzanie zakamarków muzeum może być bowiem równie ekscytujące, co lot w kosmos, czy sam na sam z dinozaurami. Można się o tym przekonać, wybierając się tam z małą Be i jej dziadkiem, kustoszem, który jak mało kto potrafi opowiadać fascynujące historie. Przemierzając kolejne alejki, wysłuchacie niesamowitych opowieści o przygodach niesfornych skarpetek, poznając przy okazji ich pilnie strzeżone sekrety. Czy to możliwe, aby świat w tak dużej mierze zależał od skarpet? Jakie nowe fakty o świecie i Polsce wyjdą na światło dzienne?

Zabawa i rozwój wyobraźni

Pozycja Sekretna historia ludz... skarpetek; to piąta część serii o przygodach dziesięciu niesamowitych skarpet. Książki w sposób zabawny odpowiadają na pytania, co dzieje się ze skarpetami, które giną w praniu oraz jakie są ich życiowe aspiracje. Okazuje się bowiem, że te niesforne elementy garderoby lubią podróżować, a lista rzeczy, jakich dokonały, jest naprawdę imponująca! Autorka, Justyna Bednarek inspiruje i zachęca pociechy do rozwijania wyobraźni. Barwna historia tocząca się w książce jest tylko początkiem zabawy, w której każde dziecko może tworzyć własne przygody i opowieści. Seria książek o podróżujących skarpetach to doskonały sposób na wspólne, rodzinne spędzanie czasu oraz na pokazanie dzieciom, że warto sięgać po marzenia, nawet jeśli ich spełnienie wymaga odrobiny ryzyka i wysiłku.